Detoks narkotykowy – Żnin

Długotrwały i niezwykle trudny proces, jakim jest wychodzenie z uzależnienie od narkotyków, może mieć znacznie łatwiejszy przebieg, jeśli zdecydujesz się na terapię pod okiem doświadczonych specjalistów. Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia Agnus w Poznaniu zaprasza wszystkie osoby ze Żnina i okolic, zmagające się z problemem narkotykowym na odtrucie w naszej placówce. Zapisz się na detoks narkotykowy już dziś.

Zrozumienie faktu, że jest się osobą uzależnioną od narkotyków stanowi pierwszy i często najtrudniejszy krok na drodze do wyjścia z nałogu. Niestety, bardzo wiele osób zmagających się z problemem narkotykowym (lub z dowolnym uzależnieniem) nie potrafi przyznać przed samym sobą, że nie kontroluje swojego nałogu. Kolejnym krokiem na drodze do życia wolnego od uzależnień jest detoks narkotykowy. Trwające 3-5 dni odtrucie przebiega pod okiem doświadczonych specjalistów i składa się z następujących etapów:

  • kompletu badań lekarskich,
  • nawodnienia i odżywienia organizmu pacjenta,
  • podania elektrolitów oraz substancji odżywczych,
  • kuracji farmakologicznej łagodzącej objawy zespołu abstynencyjnego.

Efektem detoksu narkotykowego jest osiągnięcie całkowitej trzeźwości, będącej warunkiem niezbędnym do rozpoczęcia właściwej terapii leczenia uzależnień.

Zapisując się na detoks narkotykowy w naszym poznańskim ośrodku, masz pewność, że spotkasz tutaj ludzi, którzy dołożą wszelkich starań, aby pomóc Ci wyjść z nałogu. Panująca tu rodzinna, przyjazna atmosfera sprzyja wyciszeniu i pozwala zebrać siły tak potrzebne do walki ze swoimi słabościami. Jednocześnie, wszystkim osobom przebywającym na odtruciu, gwarantujemy pełną dyskrecję oraz poufność. Nie przekazujemy danych osobowych naszych pacjentów do zewnętrznych rejestrów, dlatego możliwe jest utrzymanie Twojego pobytu u nas w całkowitej tajemnicy.

Odtrucie narkotykowe – Żnin

Zatrudniony w ośrodku personel to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem i wykształceniem w dziedzinie leczenia uzależnień. Stosowane przez nich metody terapeutyczne mają indywidualny charakter i charakteryzują się ponadprzeciętną skutecznością. Z kolei nowoczesny, zlokalizowany na obrzeżach Poznania ośrodek, pozwala czuć się komfortowo w trakcie pobytu u nas.

Mieszkasz w Żninie lub innym mieście w województwie kujawsko-pomorskim? Chcesz odzyskać kontrolę nad własnym życiem, wychodząc z narkotykowego uzależnienia? Skorzystaj z naszej oferty i zapisz się na detoks narkotykowy już dziś.

Scroll to Top