Detoks narkotykowy – Wąbrzeźno

W Prywatnym Ośrodku Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia Agnus w Poznaniu pomożemy Ci pokonać Twój nałóg, prowadząc indywidualny detoks narkotykowy oraz terapię leczenia uzależnień. Swoją ofertę terapeutyczną kierujemy do wszystkich mieszkańców Wąbrzeźna i okolic, zmagających się z uzależnieniem. Z nami pokonasz swoją słabość i odzyskasz kontrolę nad własnym życiem.

Brak chęci do rozpoczęcia terapii u osób uzależnionych od narkotyków stanowi główny powód, dla którego nie chcą oni skorzystać z otwierającej się przed nimi możliwości leczenia. Dopiero uznanie problemu własnego uzależnienia sprawia, że decydują się oni zapisać się na terapię, która rozpoczyna się od detoksu narkotykowego, czyli pełnego odtrucia organizmu z substancji psychoaktywnych.

W naszym ośrodku detoks trwa od 3 do 5 dni. W trakcie jego trwania, osoba uzależniona przechodzi komplet badań laboratoryjnych, w celu oceny stanu jej zdrowia i kondycji, a także ustalenia rodzaju substancji, od której dana osoba jest uzależniona. Jednocześnie, pacjentowi podaje się leki przeciwbólowe oraz środki farmakologiczne, łagodzące objawy tzw. zespołu abstynencyjnego. Detoks narkotykowy obejmuje również nawodnienie i odżywienie organizmu osoby uzależnionej, w celu przywrócenia równowagi wodno-elektrolitowej w organizmie.

Istnieje wiele powodów, dla których warto wybrać Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia Agnus na miejsce odtrucia alkoholowego. Najważniejsze zalety pobytu w naszym ośrodku to:

  • indywidualnie dobrane metody terapeutyczne – detoks dostosowany do stanu zdrowia i stadium uzależnienia,
  • profesjonalna opieka ze strony personelu,
  • doświadczeni, wykwalifikowani lekarze i terapeuci,
  • przyjazna, rodzinna atmosfera,
  • pobyt w nowoczesnym, komfortowo wyposażonym ośrodku,
  • dyskretna lokalizacja ułatwiająca wyciszenie i skupienie na walce z nałogiem,
  • gwarancja pełnej anonimowości naszych pacjentów.

Odtrucie narkotykowe – Wąbrzeźno

Efektem detoksu narkotykowego w naszym ośrodku jest osiągnięcie stanu całkowitej trzeźwości – pozbycie się z organizmu wszelkich substancji psychoaktywnych. To pierwszy krok na drodze do życia w trzeźwości. Zrób go z nami już dziś!

Zamieszkujesz Wąbrzeźno lub inne miasto w województwie kujawsko-pomorskim? Chcesz wyzwolić się z sideł narkotykowego nałogu i odzyskać kontrolę nad swoim życiem? Skontaktuj się z nami i umów się na detoks narkotykowy w Prywatnym Ośrodku Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia Agnus.

Scroll to Top