Detoks narkotykowy – Aleksandrów Kujawski

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia Agnus z siedzibą w Poznaniu oferuje wszystkim mieszkańcom Aleksandrowa Kujawskiego oraz okolic, zmagającym się z problemem uzależnienia od narkotyków możliwość uczestnictwa w detoksie narkotykowym – kuracji prowadzącej do całkowitego oczyszczenia organizmu z substancji psychoaktywnych. Skorzystaj z naszej oferty już dziś i pozwól sobie pomóc.

Brak odwagi do przyznania przed samym sobą, że jest się uzależnionym – oto podstawowy problem, zarówno narkomanów, jak i osób zmagających się z innymi nałogami. Dopiero uznanie swojego uzależnienia otwiera drzwi do skutecznej walki z nałogiem. Jeśli zdecydowałeś się podjąć wyzwanie, jakim jest zerwanie z uzależnieniem od narkotyków, zapraszamy na detoks narkotykowy do naszego ośrodka. W trakcie 3 – 5-dniowej kuracji:

  • przeprowadzamy kompleksowe badania lekarskie, pozwalające zdiagnozować stan zdrowia organizmu osoby uzależnionej,
  • nawadniamy i odżywiamy organizm pacjenta,
  • prowadzimy działania w celu wyrównania gospodarki wodno-elektrolitowej,
  • stosujemy kurację farmakologiczną dla wzmocnienia organizmu i złagodzenia skutków zespołu abstynencyjnego.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że osoba zmagająca się z uzależnieniem potrzebuje wsparcia, dlatego naszych pacjentów otaczamy opieką terapeutyczną ze strony doświadczonej kadry specjalistów. Pracujący w naszym ośrodku lekarze i terapeuci posiadają niezbędne certyfikaty oraz wieloletnie doświadczenie w terapii leczenia uzależnień. Naszą siłą jest zastosowanie indywidualnych metod leczenia – dostosowanych do stanu zdrowia osoby uzależnionej, rodzaju substancji, od której uzależniony jest pacjent oraz stadium uzależnienia. Dzięki temu, prowadzony w naszym ośrodku detoks narkotykowy przynosi znacznie lepsze rezultaty niż w konkurencyjnych placówkach.

Odtruwanie alkoholowe Aleksandrów Kujawski

Wszystkim naszym pacjentom gwarantujemy pełną anonimowość oraz dyskrecję. Nasz ośrodek zlokalizowany jest przy ulicy Biskupińskiej 9h w zacisznym rejonie Poznania, co sprzyja koncentracji na walce z nałogiem oraz pomaga wyciszyć się osobie uzależnionej, w celu odzyskania psychicznej i fizycznej równowagi. Nie przekazujemy danych swoich pacjentów do zewnętrznych jednostek i rejestrów, co gwarantuje osobom przebywającym na detoksie narkotykowym pełną poufność. Mieszkasz w Aleksandrowie Kujawskim lub okolicach i chcesz zapisać się na detoks narkotykowy? Nie zwlekaj! Podejmij decyzję już dziś i wybierz Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia Agnus z siedzibą w Poznaniu.

Scroll to Top