Detoks narkotykowy – kujawsko-pomorskie

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia Agnus w Poznaniu zaprasza wszystkie osoby z terenu województwa kujawsko-pomorskiego, zmagające się z problemem uzależnienia od substancji psychoaktywnych na detoks narkotykowy. Gwarantujemy kompleksowe badania lekarskie, opiekę doświadczonych terapeutów oraz komfortowe warunki pobytu w nowoczesnym, dobrze wyposażonym ośrodku na obrzeżach Poznania. Zgłoś się na detoks i odzyskaj kontrolę nad własnym życiem.

Przejście detoksu narkotykowego stanowi podstawowy warunek do rozpoczęcia właściwej terapii leczenia nieuzależnień. Jednocześnie, w trakcie odtrucia pacjent może przerwać ciąg narkotykowy pod okiem specjalistycznego personelu, co znacznie ułatwia proces trzeźwienia. Detoks w naszym ośrodku trwa od 3 do 5 dni, w których trakcie pacjent przechodzi kompletne badania lekarskie, a jego organizm wzmacniany jest elektrolitami i składnikami odżywczymi. Jednocześnie osobie uzależnionej podawane są środki farmakologiczne, mające zminimalizować konsekwencje zespołu abstynencyjnego, do których zaliczają się m.in.:

  • bóle mięśni i stawów, skurcze mięśni,
  • lęki, napady agresji, nadpobudliwość,
  • problemy z ciśnieniem tętniczym krwi,
  • padaczka, drgawki, nudności.

Prowadzony w naszej placówce detoks narkotykowy przebiega według indywidualnie opracowanego schematu, dostosowanego dd rodzaju substancji, od których uzależniona jest dana osoba, a także jej ogólnego stanu zdrowia i kondycji psychofizycznej. Taka forma terapii, prowadzona pod okiem doświadczonych, wykwalifikowanych specjalistów, charakteryzuje się znacznie większą skutecznością i pozwala możliwie najłagodniej przejść przez trudny czas odtrucia narkotykowego.

Odtrucie narkotykowe – kujawsko-pomorskie

Komfortowe warunki pobytu w ośrodku, jego dyskretna lokalizacja, a także pełna gwarancja anonimowości naszych pacjentów – wszystko to sprawia, że Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia Agnus w Poznaniu cieszy się wielką popularnością wśród pacjentów zamieszkujących województwo kujawsko-pomorskie. Dane osobowe osób przebywających na terapii w placówce podlegają szczególnie ścisłej ochronie i nie są przekazywane do żadnych zewnętrznych źródeł. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować poufność wszystkim tym, którzy obdarzają nas swoim zaufaniem, zapisując się na detoks narkotykowy.

Chcesz odzyskać kontrolę nad swoim życiem i wyzwolić się z narkotykowego nałogu? Zgłoś się do nas. Ośrodek Agnus zaprasza na detoks narkotykowy wszystkich, którzy pragną żyć życiem wolnym od uzależnień.

Scroll to Top