Detoks narkotykowy – Tuchola

Chcesz wyjść z uzależnienia od narkotyków i kontynuować życie w trzeźwości? Skorzystaj z oferty Prywatnego Ośrodka Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia Agnus w Poznaniu. Wszystkie uzależnione osoby z Tucholi i okolicznych miejscowości zapraszamy na detoks narkotykowy, po którym Twój organizm będzie całkowicie wolny od substancji psychoaktywnych.

O tym, jak trudne i pełne poświęceń jest wychodzenie z uzależnienia od narkotyków, wie każdy, kto próbował wyleczyć się z tego niezwykle destrukcyjnego nałogu. Kluczowym warunkiem powodzenia jest przyznanie przed samym sobą, że jest się osobą uzależnioną. Tylko w ten sposób masz szansę na całkowite wyjście z nałogu. Początkiem drogi do wytrzeźwienia i pokonania choroby jest detoks narkotykowy, który w naszym ośrodku trwa od 3 do 5 dni. W trakcie odtrucia osoba uzależniona przechodzi kompleksowe badania lekarskie. Rozpoznaje się rodzaj substancji, od których uzależniony jest pacjent, celem zastosowania indywidualnego leczenia odwykowego. Jednocześnie, organizm otrzymuje elektrolity oraz substancje odżywcze, dla wzmocnienia i odbudowania gospodarki wodno-elektrolitowej, tak poważnie naruszonej przez nadużywanie narkotyków. Pacjentowi podaje się również leki uspokajające, przeciwbólowe, środki na skurcze mięśni czy obniżenie ciśnienia krwi. Pozwalają one złagodzić skutki zespołu abstynencyjnego, takie jak:

  • bóle mięśni i stawów,
  • nadpobudliwość, stany lękowe, agresja,
  • nudności,
  • gorączka, wahania ciśnienia krwi,
  • skurcze mięśni i inne objawy odstawienia używek.

Efektem detoksu narkotykowego w naszym ośrodku jest całkowite przerwanie ciągu narkotykowego oraz osiągnięcie pełnej trzeźwości – niezbędnego warunku do rozpoczęcia właściwej terapii.

Odtrucie narkotykowe – Tuchola

Pracująca w naszym ośrodku kadra to wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w leczeniu uzależnień. Ich wiedza oraz podejście do pacjentów stanowią cenne wsparcie, pozwalające znacznie łagodniej przejść przez czas detoksu narkotykowego. Sprzyja temu również lokalizacja ośrodka, mieszącego się przy ulicy Biskupińskiej w Poznaniu – w zacisznym otoczeniu zieleni, z dala od miejskiego zgiełku.

Mieszkasz w Tucholi lub okolicach i chcesz rozpocząć walkę z uzależnieniem, ale boisz się, że zabraknie Ci silnej woli? Zgłoś się do nas już dziś! Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia Agnus czeka na Ciebie. Razem pokonamy Twój nałóg.

Scroll to Top