Odtrucie narkotykowe Warszawa

W przypadku uzależnienia narkotykowego niezwykle ważne jest podjęcie terapii w ośrodku nowoczesnym, a jednocześnie dysponującym doświadczoną oraz profesjonalną kadrą psychologów i lekarzy. AGNUS proponuje pacjentom z Warszawy pobyt stały w świetnie wyposażonej placówce, która umożliwia pełne leczenie uzależnienia od narkotyków i dopalaczy, w tym również detox. W naszym ośrodku dbamy o każdy aspekt walki z nałogiem zarówno w sferze fizycznej, społecznej, jak i psychicznej czy emocjonalnej.

Aby w ogóle rozpocząć leczenie uzależnienia od dopalaczy i narkotyków, warto najpierw dowiedzieć się, w jaki sposób objawia się ta choroba i jak można ją rozpoznać. Osoby, które przyjmują tego typu substancje psychoaktywne, bardzo często zaczynają zachowywać się w odmienny niż dotychczas sposób, co wzbudza podejrzenia w bliskich im osobach. Zazwyczaj cierpią na:

  • bezsenność;
  • psychozy oraz lęki, często nieuzasadnione;
  • nagłe wybuchy agresji;
  • apatię.

Dodatkowo można wyróżnić również kilka innych przykładów ich niecodziennego zachowania, takiego jak choćby:

  • niespodziewane wyjścia z domu;
  • wydawanie o wiele większych niż dotychczas sum pieniędzy;
  • izolacja od rodziny i dotychczasowych przyjaciół;
  • znalezienie sobie nowych, niejednokrotnie podejrzanych znajomych;
  • coraz większe problemy w pracy lub w szkole.

Obok kwestii związanych z zachowaniem, wymienia się także choćby szybką utratę masy ciała. Tego typu symptomy jasno wskazują, że niezbędne jest przejście detoxu oraz rozpoczęcie pełnego leczenia uzależnienia od narkotyków i dopalaczy.

Odtrucie lekowe i detoks narkotykowy w Warszawie

Osoby z Warszawy przyjeżdżające do naszego prywatnego, nowoczesnego ośrodka na leczenie uzależnienia od dopalaczy czy też innych substancji psychoaktywnych w pierwszej kolejności poddawane są konsultacji i dokładnemu badaniu lekarskiemu. Potem często niezbędny jest detoks narkotykowy, który jest pierwszym etapem w dochodzeniu do oczyszczenia organizmu. Właśnie dzięki niemu możliwe jest pozbycie się z całego ciała chorego toksyn, jakie się w nim nagromadziły. Dodatkowym atutem tego procesu jest to, że detox narkotykowy również nawadnia i dostarcza wielu niezbędnych witamin oraz minerałów.

Co ważne, oferowane przez ośrodek AGNUS leczenie uzależnienia odbywa się w formie pobytu stałego w placówce położonej w spokojnej okolicy, blisko natury. Jest to preferowany sposób na walkę z braniem dopalaczy czy też innych substancji psychoaktywnych, gdyż pozwala łagodniej przejść przez zespół abstynencyjny, czyli tak zwany etap głodu. Dzięki temu po detoksie i terapii możliwy jest stopniowy powrót do życia sprzed choroby i cieszenie się życiem w nowy, lepszy sposób.

Zapraszamy do kontaktu pacjentów z Warszawy oraz wielu innych miast w całym kraju. Nasi psychologowie oraz lekarze gwarantują pełną, profesjonalną opiekę, dzięki czemu wszystkie osoby zmagające się z nałogiem, jakie do nas trafiają, mają dużą szansę na to, że leczenie uzależnienia od narkotyków i dopalaczy oraz detox przyniosą oczekiwane efekty. Co ważne, naszym pacjentom gwarantujemy pełną anonimowość, więc nie muszą obawiać się, że ich dane wyjdą poza mury placówki.

Scroll to Top