Detoks narkotykowy Białystok

W całym kraju dostępnych jest dla pacjentów wiele ośrodków, zarówno prywatnych, jak i publicznych, w których można otrzymać pomoc w walce z uzależnieniem. Jednak to właśnie my proponujemy w pełni profesjonalne oraz indywidualne podejście do potrzeb każdego z pacjentów z Białegostoku, którzy trafiają do nas na leczenie uzależnienia od narkotyków i dopalaczy oraz na detox. Każdy znajdzie u nas zarówno pomoc lekarską, jak i wsparcie psychologiczne, dzięki któremu możliwe będzie zwalczenie chęci do sięgnięcia po substancje psychoaktywne.

Terapia w ośrodku AGNUS rozpoczyna się od detoksu narkotykowego. Właśnie dzięki niemu możliwe jest:

  • usunięcie z organizmu osoby rozpoczynającej leczenie uzależnienia od dopalaczy czy też innych tego typu środków szkodliwych, trujących toksyn, jakie zbierały się w nim czasami przez lata;
  • nawodnienie;
  • dostarczenie do organizmu utraconych minerałów oraz witamin, dzięki czemu pacjent odczuwa ogromną ulgę i czuje się o wiele lepiej niż dotychczas.

Co warto jednak zaznaczyć,, detox narkotykowy to dopiero początek całej drogi do odzyskania kontroli nas swoim życiem. Wiemy o tym doskonale, dlatego proponujemy pacjentom pobyt stały w naszym przepięknie położonym ośrodku, wśród lasów oraz jezior, w spokojnej okolicy. Odcięcie od wszelkich źródeł dopalaczy oraz innych substancji psychoaktywnych może mieć bardzo dobry wpływ na efekty całego leczenia uzależnienia.

Po tym, jak już pacjent przejdzie pełny detoks narkotykowy, przystępuje się do właściwej terapii pod okiem doświadczonych psychologów. Proponujemy terapię grupową lub też indywidualną, w zależności od preferencji każdej z osób, która odbywa u nas leczenie. Co ważne, pozbycie się choroby u każdego pacjenta może przebiegać w odmienny sposób i w swoim czasie. W ośrodku AGNUS dokładamy wszelkich starań, aby nasi podopieczni czuli komfort i spokój, nie pospieszamy i dopasowujemy się do ich tempa. Wiemy, że uzależnienie często łączy się z indywidualną tragedią lub też innymi chorobami natury psychicznej, dlatego też nasi psychologowie wsłuchują się w problemy każdego z chorych indywidualnie oraz z pełnym zrozumieniem.

Zapraszamy pacjentów z Białegostoku na kompleksowe leczenie uzależnienia od narkotyków i dopalaczy oraz detoks, jakie proponujemy w naszym ośrodku. Kontakt z konsultantami możliwy jest codziennie, również w dni wolne i święta, pod podanym numerem telefonu. Co warto podkreślić, wszelkie dane, jakie zostaną nam przekazane, są ściśle chronione, dlatego zarówno pacjenci, jak i ich rodziny mogą być całkowicie spokojni o anonimowość. Działamy w pełni profesjonalnie oraz dyskretnie, w efekcie czego leczenie uzależnienia od dopalaczy oraz innych substancji psychoaktywnych jest efektywniejsze, a rezultat – długotrwały. Dodatkowo pacjenci po zakończeniu detoxu oraz przejściu całej terapii utrzymują dalszy kontakt z psychologami z naszego ośrodka, dzięki czemu wciąż mogą otrzymać wsparcie niezbędne, gdy wracają do swojej codzienności.

Scroll to Top