Detoks narkotykowy Kielce

Zarówno ludzie młodzi, jak i starsi mogą zostać dotknięci chorobą, jaką jest uzależnienie. Aby im pomóc, stworzyliśmy prywatny ośrodek AGNUS w Poznaniu. To właśnie tutaj każdy, kto się do nas zgłosi, otrzyma fachową pomoc, która z czasem umożliwi rozpoczęcie nowego życia. Oferujemy leczenie uzależnienia od narkotyków i dopalaczy przy wykorzystaniu nowoczesnych metod terapeutycznych, a także na podstawie doświadczenia i wiedzy pracujących w naszej placówce lekarzy oraz psychologów. Co ważne, każda z osób z Kielc i okolic, która zjawi się w ośrodku AGNUS, będzie mogła przejść również detox na terenie naszej placówki i oczyścić swój organizm z toksyn, co pozwoli na rozpoczęcie terapii prowadzącej do wyleczenia.

Warto zacząć od tego, jak w ogóle rozpoznać, że nasz przyjaciel lub też ktoś z rodziny ma problemy z nadużywaniem substancji psychoaktywnych. Jest kilka symptomów, które mogą wskazywać, że należałoby rozpocząć leczenie uzależnienia od dopalaczy i narkotyków. Osoba zmagająca się z nałogiem:

  • zaczyna izolować się od najbliższych, zrywa kontakty z dotychczasowymi znajomymi, jednocześnie znajdując sobie nowych;
  • miewa wybuchy niekontrolowanej złości i agresji, często nieuzasadnionej;
  • zaczyna wydawać ogromne sumy pieniędzy, choć ciężko jest określić na co;
  • ma coraz większe problemy w szkole lub w pracy;
  • cierpi z powodu różnego typu lęków, psychoz.

Poza widocznymi objawami osoba uzależniona może również mieć nadciśnienie tętnicze, nierówny oddech czy podwyższoną temperaturę ciała. Częste przyjmowanie substancji psychoaktywnych lub też ich przedawkowanie może doprowadzić do zawału, śpiączki czy nawet śmierci. Dlatego tak ważne jest, aby odpowiednio wcześnie przejść detox i zacząć terapię w dobrze przygotowanym do tego celu ośrodku.

Leczenie uzależnienia rozpoczyna się od detoksu. Jest to pierwszy, ale niezwykle ważny etap, gdyż pozwala na oczyszczenie organizmu pacjenta z toksyn, jakie przyjmował czasami latami. Ponadto, detox narkotykowy pozwala również na uzupełnienie utraconych witamin oraz minerałów. Co należy podkreślić, nasi lekarze dbają o to, aby w trakcie odtruwania pacjent był bezpieczny i czuł się swobodnie.

Dopiero po zakończeniu detoksu można przejść do dalszych etapów leczenia uzależnienia od narkotyków i dopalaczy. Pacjentom z Kielc proponujemy częste spotkania zarówno grupowe, jak i indywidualne w ramach pobytu stałego w naszym ośrodku. Do potrzeb każdej osoby przebywającej w naszej placówce podchodzimy indywidualnie, wsłuchujemy się w jej potrzeby, dlatego też każdy ma prawo wyboru, jaki rodzaj spotkań odpowiada mu najbardziej. Dodatkowo naszym pacjentom oferujemy również konsultacje już po zakończeniu terapii w ośrodku AGNUS, co zwiększa szanse na to, że nie wrócą już do nałogu.

Nasza placówka położona jest w przepięknej, malowniczej, a przede wszystkim zacisznej okolicy, co ułatwia skupienie się na problemie oraz odprężenie i oczyszczenie umysłu z negatywnych myśli. Dzięki temu zarówno detoks narkotykowy, jak i leczenie uzależnienia od dopalaczy może być skuteczniejsze. Pacjentów z Kielc zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu umówienia pierwszej konsultacji z lekarzem.

Ocena 0 / 5. Głosy: 0

Jeszcze nie oceniono

Scroll to Top