Detoks narkotykowy – Chełmża

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia Agnus zaprasza wszystkich uzależnionych z Chełmży i okolic na detoks narkotykowy. W naszym ośrodku, pod okiem doświadczonych lekarzy i terapeutów przejdziesz kompleksowe odtrucie narkotykowe, osiągając stan trzeźwości, konieczny do rozpoczęcia walki ze swoim uzależnieniem.

Dopóki osoba uzależniona od narkotyków (ale także innych używek), nie przyjmie do wiadomości wagi swojego problemu, nie ma szans na skuteczną walkę z nałogiem. Dla wielu narkomanów najtrudniejszym krokiem w wychodzeniu z uzależnienia jest akceptacja faktu, że nie panują oni nad swoim nałogiem. Dopiero przełamanie w tej kwestii pozwala rozpocząć prawdziwą walkę o odzyskanie życia w trzeźwości. Pierwszym etapem tego procesu jest detoks narkotykowy, czyli całkowite pozbycie się substancji psychoaktywnych z organizmu. W naszym ośrodku przeprowadzamy odtrucie pod okiem doświadczonych specjalistów. Czas trwania detoksu narkotykowego to zwykle 3-5 dni, w których trakcie przeprowadzane są kompleksowe badania lekarskie, osobie uzależnionej podaje się elektrolity w celu nawodnienia i odżywienia organizmu, a także środki farmakologiczne, mające uśmierzać ból i łagodzić objawy zespołu abstynencyjnego. Efektem detoksu jest kontrolowane przerwanie ciągu narkotykowego i osiągnięcie całkowitej trzeźwości, niezbędne do rozpoczęcia terapii leczenia uzależnień.

Detoks narkotykowy – dlaczego warto wybrać Agnus?

  • fachowa opieka lekarska i terapeutyczna,
  • doświadczeni specjaliści z wykształceniem kierunkowym,
  • przyjazna, rodzinna atmosfera,
  • pełna anonimowość i dyskrecja,
  • przyjazna lokalizacja ośrodka z dala od centrum,
  • leczenie dostosowane do indywidualnych wymagań pacjenta,
  • komplet badań lekarskich i pełna diagnostyka medyczna,
  • osiągnięcie stanu trzeźwości – możliwość kontynuacji leczenia w ośrodku terapeutycznym Agnus.

Dbamy o to, aby nasi pacjenci czuli się u nas komfortowo i bezpiecznie. Właśnie dlatego, oprócz nowoczesnych i skutecznych metod terapeutycznych, dbamy również o pełną anonimowość przebywających u nas osób. Chronimy dane osobowe i nie przekazujemy ich do żadnych zewnętrznych rejestrów. Dzięki temu, osoby, które przebywają u nas na leczeniu, mogą liczyć na poufność.

Mieszkasz w Chełmży lub okolicach i chcesz rozpocząć detoks narkotykowy? Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia Agnus zaprasza na terapię już dziś. Skontaktuj się z nami i przekonaj się, że wyjście z nałogu przy wsparciu specjalistów znacznie zwiększa szanse na życie w trzeźwości.

Scroll to Top