Detoks narkotykowy Szczecin

Zerwanie z nałogiem to proces często długi i pracochłonny. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego właśnie stworzyliśmy prywatny ośrodek AGNUS, w którym to pacjenci mogą otrzymać pomoc na najwyższym poziomie od osób, które posiadają odpowiednie doświadczenie oraz wiedzę. Proponujemy zarówno leczenie uzależnienia od narkotyków, jak i dopalaczy, które to w ostatnim czasie zbierają ogromne żniwo ofiar, gdyż w wielu osobach nie wzbudzają takiej grozy, jak powinny. Na terenie naszej placówki możliwe jest odbycie detoksu oraz terapii indywidualnej oraz grupowej. Oferujemy pomoc osobom z najróżniejszych części kraju, również ze Szczecina.

Warto w pierwszej kolejności zadać sobie pytanie, czym są właściwie dopalacze i dlaczego stanowią tak ogromne niebezpieczeństwo, szczególnie dla osób młodych? Od narkotyków odróżnia je przede wszystkim to, że jeszcze do niedawna w opinii publicznej nie istniały jako substancje niebezpieczne. Można je było swobodnie zakupić w sklepach na terenie całego kraju, nawet dzieci mogły je bez problemu nabyć. Dopiero w ostatnim czasie przekonano się, że dopalacze mogą mieć zgubny wpływ na zdrowie, gdyż powodują choćby:

  • przyspieszone bicie serca;
  • nadciśnienie tętnicze;
  • podwyższoną temperaturę ciała;
  • nieregularny oddech;
  • zawał;
  • psychozę;
  • halucynacje i omamy;
  • stany lękowe;
  • śpiączkę.

Dodatkowo, mogą doprowadzić nawet do śmierci, gdyż tak naprawdę nigdy nie wiadomo, jakie substancje znajdują się w ich składzie. Dlatego właśnie leczenie uzależnienia tak od dopalaczy, jak i narkotyków stało się palącą potrzebą w dzisiejszym świecie, gdyż sięgają po nie coraz młodsze osoby.

Pacjentom ze Szczecina oraz wielu innych miast w całym kraju możemy zaproponować, między innymi detox narkotykowy, który odbywa się w naszej placówce pod okiem lekarzy. Jest to jednak dopiero pierwszy etap w dochodzeniu do zdrowia, ale jakże ważny – bez tego w wielu przypadkach rozpoczęcie terapii po prostu nie jest możliwe. Kiedy już nasz pacjent przejdzie detoks narkotykowy, może rozpocząć spotkania indywidualne lub też grupowe, w zależności od preferencji. Co należy zaznaczyć, ośrodek AGNUS daje możliwość pobytu stałego na naszym terenie. Jest to szczególnie ważne, gdyż leczenie uzależnienia od dopalaczy i narkotyków wpływa na wiele sfer życia, a głód, jaki pojawia się po ich odstawieniu, może być nie do przezwyciężenia dla osoby zmagającej się z tym nałogiem. Warto więc, aby znajdowała się ona wtedy pod okiem doświadczonych terapeutów, z dala od potencjalnych źródeł, z których można tego typu używki zakupić.

Jeżeli szukacie ośrodka, w którym możliwe będzie profesjonalne leczenie uzależnienia od dopalaczy i narkotyków, a także przeprowadzenie detoksu, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Przyjmujemy osoby ze Szczecina oraz wielu innych miejscowości z całego kraju, wszystkim oferując detox oraz dostosowaną do indywidualnych potrzeb terapię. W ich efekcie możliwe będzie poradzenie sobie z nałogiem i rozpoczęcie życia na nowo – z dala od szkodliwych używek mających katastrofalne skutki dla zdrowia oraz samopoczucia.

Scroll to Top