Detoks narkotykowy Toruń

Wychodzenie z nałogu narkotykowego jest procesem wieloetapowym i długotrwałym. Wszystko jednak musi rozpocząć się od pełnego odtrucia organizmu, do czego niezbędny jest detoks narkotykowy. Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia Agnus z siedzibą w Poznaniu zaprasza na terapię wszystkie osoby zmagające się z uzależnieniem od narkotyków, zamieszkujące Toruń i okolice. Pozwól sobie pomóc – zapisz się na detoks i zrób pierwszy krok do wyjścia z nałogu.

Odtruwanie narkotykowe – Toruń

Moment, w którym osoba uzależniona od narkotyków zda sobie sprawę z powagi własnej sytuacji, pozwala podjąć skuteczną walkę z nałogiem. Decyzja o rozpoczęciu leczenia nie jest łatwa, wiąże się bowiem z koniecznością całkowitego odstawienia środków psychoaktywnych, o czym wielu narkomanów nie chce słyszeć. Trwający od 3 do 5 dni detoks narkotykowy, który przeprowadzamy w naszym ośrodku, pozwala łagodnie przejść osobie uzależnionej przez początkowy okres abstynencji i przygotować ją do właściwej terapii odwykowej.

Tym, co wyróżnia naszą ofertę terapeutyczną spośród wielu podobnych ośrodków, jest dobór indywidualnych metod leczenia w tracie trwania detoksu narkotykowego. Nasi pacjenci otrzymują środki farmakologiczne, dostosowane do stanu ich zdrowia, stopnia uzależnienia oraz indywidualnych czynników, co pozwala znacznie łatwiej znosić psychiczne i fizyczne dolegliwości związane z całkowitym odstawieniem substancji psychoaktywnych.

Detoks narkotykowy – dlaczego warto wybrać ośrodek AGNUS?

Decydując się na detoks narkotykowy w naszym ośrodku, możesz być pewien, że zajmą się Tobą najlepsi specjaliści w leczeniu uzależnień. Sprawdź, dlaczego warto rozpocząć kurację właśnie u nas:

  • profesjonalna opieka lekarska i terapeutyczna,
  • indywidualne metody odtruwania organizmu, dopasowane do parametrów pacjenta,
  • wykwalifikowana kadra z wieloletnim doświadczeniem,
  • komfortowe warunki nowoczesne wyposażenie,
  • zaciszna lokalizacja, rodzinna atmosfera,
  • osiągnięcie trzeźwości, niezbędne do rozpoczęcia właściwej terapii,
  • możliwość kontynuowania leczenia w ośrodku po zakończeniu detoksu narkotykowego.

Przyjazna aura oraz dyskretna lokalizacja naszego ośrodka przy ul. Biskupińskiej 9h na obrzeżach Poznania sprzyja wyciszeniu organizmu oraz pomaga skoncentrować się na walce z uzależnieniem. Naszym pacjentom gwarantujemy pełną poufność oraz dyskrecję – nie przekazujemy nigdzie danych osób, przebywających na leczeniu. Mieszkasz w Toruniu i chcesz rozpocząć walkę z nałogiem narkotykowym? Zgłoś się do nas już dziś.

Scroll to Top